Konačno je proradio Monako! (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 21.Okt.2017, 18:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Balde i Falkao doneli Monaku prvu pobedu posle četiri utakmice

Vozio je Monako u rikverc na prethodne četiri utakmice, ali je u subotu konačno upisao pobedu i prekinuo loš niz. Ceh je platio Kaen koji je sa stadiona Luj drugi ispraćen sa dve lopte u mreži (2:0) u meču 10. kola francuske Lige 1.

Kaen jeste jedno od pozitivnijih iznenađenja šampionata, ali na poslednja dva meča imao je dva poraza i sada je produžio crni niz.

Kneževi su bili bolji >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << rival celim tokom utakmice, a poveli su u 21. minutu pogotokom Baldea Kejte.

Dobru igru u drugom poluvremenu Monako je krunisao pogotkom Radamela Falkaa u 59. minutu, doduše iz penala. Ali koji je bio opravdano dosuđen.

Mogla je domaća ekipa do kraja utakmice da stigne do još ubedljivije pobede, ali navalni red Monaka nije imao dovoljno koncentracije da opet zatrese mrežu.