Blamaža Vest Hema kod kuće, šta će biti sa Bilićem? (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Okt.2017, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Vest Hema doživeli su poraz na premijeri devetog kola Premijer lige.

Izabranici Slavena Bilića poraženi su i peti put ove sezone, kako su na svom terenu izgubili od Brajtona sa 0:3 (0:2).

Poveli su gosti preko iskusnog Glena Mareja u 10. minutu, asisteniju je upisao Paskal Gros.

Brajton dolazi do drugog gola u poslednjem minutu nadoknade prvog dela, sjajan gol postigao je Izkerdo, njegov prvi u Premijer ligi i u dresu Brajtona.
Njegov prvenac pogledajte u nastavku.

Uveo je Bilić Ajua umesto Kujatea na startu drugog poluvremena, ali ni to nije dalo rezultate.

Sve je bilo gotovo u 75. minutu, "Čekićari" su skrivili jedanaesterac, a stiguran sa kreča bio je Marej, koji je tako postigao svoj drugi gol na susretu.

Novajlija u ligi, ekipa Brajtona, sada je na 10. mestu na tabeli sa 11 osvojenih bodova, dok je Vest Hem tik iznad zone ispadanja sa osam bodova iz devet kola.

Slaven Bilić je na udaru kritika od starta sezone, ali je uprava stala iza njega u kritičnim trenucima, ipak nije se mnogo šta promenilo u redovima "Čekićara", pa se postavlja pitanje da li će već sutra Bilić i dalje biti trener ekipe iz Londona.