Izvor: RTS, 26.Maj.2020, 22:36

Kiša golova u Frankfurtu, Volfsburg ubedljiv u Leverkuzenu

Ajntraht i Frajburg odigrali 3:3 u utakmici 28. kola Bundeslige, dok je Volfsburg bio ubedljiv protiv Bajera sa 4:1. Bez golova u duelu Verdera i Menhengladbaha.
Zanimljiv duel odigrali su Ajntraht i Frajburg u Frankfurtu, a na kraju obe strane morale su da se zadovolje jednim osvojenim bodom – 3:3.
Gosti su poveli golom Grifa, da bi Andre Silva do poluvremena doneo izjednačenje ekipi Adija Hitera.
Frajbur u dva minuta stiže do velike prednosti pogocima Petersena i Holera, ali je Ajntraht izbegao poraz zahvaljujući golovima Kamade i Čendlera.
Volsburg je pomalo iznenađujuće pregazio u Leverkuzenu ekipu Bajera – 4:1....