Kaparos preuzeo ekipu Granade

Izvor: Sportski Žurnal, 28.Maj.2014, 22:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kaparos preuzeo ekipu Granade

Granada je imenovala za šefa stručnog štaba Hoakina Kaparosa, samo dan nakon što je taj iskusni stručnjak napustio redove Levantea.
(FOTO: ibnlive)
Klub iz Andaluzije, koji je opstanak u Primeri obezbedio tek u poslednjem kolu, potpisao je sa Kaparosom ugovor na dve godine, sa opcijom da saradnja može biti produžena.
U bogatoj trenerskoj karijeri 58. godišnji Kaparos je, pored Levantea, vodio Majorku, Ksamaks, Atletik Bilbao, Deportivo, Sevilju, Viljareal i Rekreativo.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.