(KURIR TV) PARTIZAN PAO POSLE DRAME: AEK trojkama odneo pobedu iz Beograda

Izvor: Kurir, 18.Jan.2017, 20:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Crno-beli trenutno imaju osam pobeda i pet poraza, koliko i AEK

Uskoro opširnije

Četvrta četvrtina:

39 minut - 62:65 - Veličković dva puta precizan sa linije penala

39 minut - 60:65 - Ukić pogađa trojku iz velike daljine

38 minut - 59:60 - Veličković!

37 minut - 57:60 - Hečer je pogodio dva bacanja

37 minut - 55:60 - Za 7 minuta u ovoj četvrtini rezultat >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je 2:5!

37 minut - 55:60 - Melgret daje koš i posle dugo vremena rezultat je promenjen

34 minut 55:58 - Dva minuta nema promene rezultata, Partizan propušta šanse

33 minut 55:57 - Partizan propušta šanse da se potpuno vrati

Četvrta četvrtina

30 minut 53:55 - Opet serija Partizana, sada 14:4

26 minut 41:53 - Sa dve trojke AEK beži na plus 12, a Džikić traži od igrača da razmišljaju o situacijama na terenu

25 minut 41:50 - Partizan je napravio seriju 8:0, koju je Dikson prekinuo trojkom

23 minut 39:47 - Partizan se vraća trojkama Birčevića i Andrića

22 minut 47:33 - AEK je pogodio 10 trojki iz 19 pokušaja

Treća četvrtina

20 minut 33:41 - U poslednja dva minuta prvog poluvremena Partizan je pokazao odliučnost i čvrstinu u odbrani, ali je primio trojku uz zvuk sirene

18 minut 31:38 - Koliko je zicer promašio i kakav šut ima Partizan je na pristojnom minusu

16 minut 26:31 - Iako za dva poena šutira 5 od 20 Partizan je uspeo da smanji zaostatak

14 minut 19:26 - Partizan je u ovoj četvrtini promašio 4 zicera

12 minut 16:23 - Vilijams je pogodio trojku za goste

11 minut 14:11 - Trojka Ratkovice

Druga četvrtina

10 minut 11:19 - Loš napad domaćih i 4 trojke Grka razlog su ovakvog rezultata

7 minut 9:13 - Partizan ima mnogo problema kada je igra u napadu u pitanju

5 minut 6:13 - Utakmica je kratko prekinuta jer postoji problem sa semaforom u dvorani, tačnije sa sirenom za obaveštavanje sudija

4 minut 4:9 - AEK je sa tri trojke, od čega je dve ubacio Ukić preokrenuo rezultat

2 minut 20 - Vrabac je pogodio prve poene na meču

Prva četvrtina

Na utakmici je i bivši vaterpolo golman Denis Šefik koji je u društvu Slaviše Koprivice

Crno-beli trenutno imaju osam pobeda i četiri poraza i treći su na tabeli, dok je AEK četvrti, sa pobedom manje

Partizan je i teoretski obezbedio plasman u nokaut fazu, ali će im eventualna pobeda grčkog predstavnika AEK-a dosta značiti u narednoj rundi

"Mi smo obezbedili prolazak u sledeću fazu takmičenja, ali je ova utakmica vrlo važna jer određuje deo nastavka sezone, raspored utakmica i kvalitet protivnika U specifičnoj smo situaciji, ali ćemo ipak dati sve od sebe da bismo obradovali naše navijače", rekao je trener Partizana, Aleksandar Džikić, za klupski sajt

U prvom susretu ta dva kluba, AEK je pobedio 91:81

Autor: Kurir sport
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.