KUP SRBIJE: Partizan čeka PAKLEN posao u revanšu, posle ČETVORKE Čukaričkog (VIDEO+FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Apr.2018, 18:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Glavni sudija bio je Petar Piper.

U revanš polufinala Kupa Srbije, fudbaleri Čukaričkog će ići sa prednošću od 4:2. Ekipa Nenada Lalatovića je u duelu sa Partizanom kao domaćin slavila golovima Petra Bojića, Asmira Kajevića i Ognjena Mudrinskog. Za branioca trofeja golove su dali Radić (autogol) i Danilo Pantić.

Uskoro opširnije...

Kako je bilo iz minuta u minut pročitajte u nastavku teksta.

Fudbaleri Čukaričkog i >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Partizana igraju prvu utakmicu polufinala Kupa Srbije, na Banovom Brdu, a dešavanja sa stadiona Brđana pratite UŽIVO na portalu Srbija Danas.

U drugoj utakmici polufinala Kupa između Mačve i lučanske Mladosti rezultat je bio 1:1.

KUP SRBIJE: Lalatović i Đukić izabrali za prvi duel polufinala (SASTAVI)

SRPSKI KLUBOVI DOBILI POTENCIJALNOG RIVALA: Večitima stiže PRETNJA iz komšiluka! (FOTO)

TOK UTAKMICE.

KRAJ

90+2. minut - Sada je 4:2 za Čukarički. Mudrinski je strelac.

90+1. minut - Jovičić spasava Partizan, posle šuta Stojanovića sa nekoliko metara.

89. minut - Kakva odbrana Belića u situaciji jedan na jedan. Ivanović u šansi.

86. minut - Tošić izvodi slobodan udarac, lopta ide pod prečku. Belić brani.

81. minut - Pokušava Pantić sa distance. Snažno, prizeman šut, ali pored stative. Ostaje 3:2 za domaćina.

75. minut - Umesto dvostrukog strelca Bojića ulazi Stojanović.

74. minut - Pokušava Zdjelar sa ivice kaznenog prostora. Hvata Belić.

73. minut - Kajević pokušava sa desne strane, ali šut sa nekoliko metara hvata Jovičić.

71. minut - Nova izmena kod gostiju. Ivanović umesto Ožegovića.

65. minut - Ožegović iskosa, sa sedam-osam metara. Tik pored gola. U istom minutu Janković umesto Đerleka. To je prva izmena u Partizanu.

60. minut - Slobodan udarac sa Partizan sa leve strane. Nema promene rezultata.

55. minut - GOL! Novi gol za domaćina. Bojić je strelac. Sada je 3:2.

52. minut - Belić ispred Đerleka, u poslednjem trenutku hvata loptu.

46. minut - Menja Lalatović. Umesto Radića Veličković. Za sada prva izmena.

POČINJE DRUGO POLUVREME.

KRAJ POLUVREMENA.

Veoma uzbudjivo i efikasno poluvreme. Neka bude tako i u nastavku.

44. minut - GOL! Sada je 2:2. Kakav gol Pantića posle solo akcije. Zakucava loptu u mrežu Belića. Partizan je opet u igri.

40. minut - Sada je 2:1 za domaćina. Strelac Kajević posle akcije sa leve strane. Lopta ulazi tik uz stativu gola Partizana.

38. minut - Odlična solo akcija Đerleka. Šutira snažno sa desetak metara, ali brani Belić.

34. minut - Đerlek pravi probleme u kaznenom Čukaričkog, ali ga na kraju zaustavlja iskusni Drinčić.

32. minut - Tavamba na travi posle duela sa Kopitovićem. Kameruncu se ukazuje pomoć. Igra se nastavlja.

20. minut - Pritisak Partizana se isplaćuje. Sada je 1:1. Autogol Radića. Pogotku u mreži Radića prethodio korner, kao i pokušaj Tavambe.

19. minut - Tavamba iz okreta, ali pored gola Belića.

17. minut - Mudrinski sa 20-ak metara, ali visoko preko gola Jovičića.

12. minut - Na drugoj strani pokušava Kajević, ali bez veće opasnosti po gol Partizana.

11. minut - Korner za Partizan sa leve strane. Pokušava Ožegović, ali pored gola.

7. minut - Novi pokušaj ka golu Partizana. Mudrinski pored gola.

2. minut - GOL! Vodi Čukarički sa 1:0. Asistent je Radić, Bojić prolazi pored Jovičića i ubacuje loptu u mrežu. Prethodila greška Miletića.

1. minut - Tošić ka Đerleku. Golman Belić interveniše.

Poseta je slaba, o čemu svedoči i ova fotografija sa početka meča.

Trener branioca trofeja Miroslav Đukić je u poslednjem trenutku morao da napravi izmenu. Očekivalo se da na golu bude Vladimir Stojković, ali zbog problema sa leđima nije izdržao zagrevanje. Zbog toga je među stative stao Marko Jovičić. Na terenu je i Zoran Tošić.

ČUKARIČKI - PARTIZAN 4:2

STRELCI: Bojić 2, 55, Kajević 40, Mudrinski 90+2 - Radić 20.ag, Pantić 44

STADION: Čukaričkog (Beograd)

SUDIJA: Petar Piper

ČUKARIČKI: Belić, Radić (od 46. Veličković), Đurić, Kopitović, Bogosavac, Docić, Drinčić, Belaković (od 81. Milić), Kajević, Bojić (od 75. Stojanović), Mudrinski. Trener: Nenad Lalatović.

PARTIZAN: Jovičić, Vulićević, N. R. Miletić, Marković, Urošević, Tošić, Zdjelar, Pantić, Đerlek (od 65. Janković), Tavamba, Ožegović (od 71. Ivanović). Trener: Miroslav Đukić.

IZDALI SAOPŠTENJE: Zvezda se oglasila povodom vređanja Borjanove supruge (VIDEO)

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.