KRAH STANKOVIĆA: Sampdorija u ZAUSTAVNOM vremenu otišla na ZAČELJE tabele

Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Apr.2023, 19:31

Mečevi 29.kola.

Fudbaleri Sampdorije šokantno su poraženi 2:3 na svom terenu protiv poslednjeplasiranog tima Serije A Kremonezea u 29. kolu šampionata Italije i tako propustili još jednu lepu šansu da krenu ka opstanku.

Gol odluke gosti su postigli duboko u nadokandi vremena, u 95. minutu, preko Leonarda Sernikole.

Ni vođstvo u dva navrata protiv Kremonezea danas nije bilo dovoljno Đenovljaniam da slave, oba puta gosti su anulirali prednost Stankovićevog >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << tima, na kraju na neverovatan način i odneli pobedu im daje nadu da se mogu spasiti u preostalom delu sezone.

Sampodrija je prvi put povela u 15. minutu preko Mehdija Lerisa, potom ponovo u Sema Lamersa u 66, ali su oba puta gosti našli način da vrate stvari na početak, a onda i da slave na kraju utakmice.

Prvo je Gruzin Luka Lokošvili u 85. minutu poravnao, a Sernikole je doveo navijače Kremonezea do delirijuma.