Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Sep.2021, 08:21
KLICANJE SRBINU: Željko dočekan kao BOG (VIDEO)
Ne zaboravljaju velikog trenera.
Partizan je u subotu u Istanbulu igrao prijateljski meč protiv Monaka. A to je bila odlična prilika za ponovni susret Željko Obradovića i navijača Fenerbahčea, gde je čuveni trener ostavio dubok trag.
Danas, osam godina nakon što je srpski trener preuzeo klub i vodio ga do najvećih uspeha u istoriji ljubav navijača i Žoca je, čini se, nikad jača.
I Milan i Lacio sjajnu su otvorili sezonu, sa po dve pobede, pa >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << se danas (18.00) na San Siru praktično bore za lidersku poziciju. Kvota na Rosonere je 2,40, na iks 3,40, na dvojku 2,90, a na 3+ 1,60. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Milan - Lacio.
To se moglo videti pri ulasku Obradovića u halu za meč Partizana i Monaka u polufinalu turnira u Istanbulu, gde je dočekan kako i dolikuje - ovacijama! Emocije su pucale na sve strane, klicalo se najvećem treneru kojeg su Turci ikad imali. I Željku je bilo toplo oko srca. Takav doček. Znao je da ga to čeka, ali je osećaj svaki put uvek poseban.
Fenerbahče je sa Obradovićem pet puta odlazio na fajnal for, igrali su u tri finala i doneo im je i jednu titulu. A dan danas ima odličan odnos sa navijačima kluba iz Turske.
Zeljko Obradovic RETURNS to the Ülker Sports Arena for the first time since leaving the club and Fenerbahce fans are going crazy 🤩 pic.twitter.com/SeWb9mbdRn
— BasketNews.com (@BasketNews_com) September 11, 2021
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda češka teniserka Karolina Muhova
Nastavak na SrbijaDanas.com...


















