Juventus želi Gecea i Gundogana

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Avg.2015, 14:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Juventus želi Gecea i Gundogana

Aktuelni šampion Italije Juventus zainteresovan je za fudbalera minhenskog Bajerna Marija Gecea, kao i za igrača Borusije iz Dortmunda Ilkaja Gundogana, prenosi Korijere delo sport.

Kako navodi italijanski list, čelnici torinskog kluba ponudili bi za Gecea 30, a za Gundogana 20 miliona evra.

Poslednjih dana u nemačkim medijima pominje se mogućnost odlaska Gecea iz Bajerna, zbog navodnog neslaganja sa trenerom Pepom Gvardiolom.

Dvadesettrogodišnji Gece >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << važi za jednog od najboljih mladih igrača današnjice.

On je sa Borusijom u periodu od 2009. do 2013. osvojio dve titule prvaka Nemačke i igrao je u finalu Lige šampiona 2013, da bi onda prešao u Bajern za 37 miliona evra, što je drugi najskuplji transfer u istoriji nemačke Bundeslige.

Gece je sa Bajernom 2013. osvojio titulu svetskog klupskog prvaka, a 2014. i 2015. Bundesligu.

On je sa nemačkom reprezentacijom osvojio titulu svetskog prvaka - 2014. u Brazilu, kada je u finalu protiv Argentine postigao jedini gol.

Gundogan je sa Borusijom osvojio duplu krunu 2011, a onda je pomogao timu da igra u finalu Lige šampiona, kada je bio strelac jednog gola.

On je od 2011. član nemačke reprezentacije sa kojom je igrao u polufinalu prvenstva Evrope 2012.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Juventus " Gece i Gindoan 50 miliona?

Izvor: B92, 11.Avg.2015, 08:36

Šampion Italije Juventus zainteresovan je za ofanzivnog vezistu Bajerna Marija Gecea i vezistu Borusije Ilkaja Gindoana, prenosi Korijere delo sport...Kako navodi italijanski list, čelnici torinskog kluba ponudili bi za Gecea 30, a za Gundogana 20 miliona evra...Poslednjih dana u nemačkim medijima...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.