Junajted ubedljiv protiv Svonsija

Izvor: Beta, 19.Avg.2017, 15:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas u gostima Svonsi sa 4:0, u utakmici drugog kola Premijer lige, i tako ostvarili drugu pobedu.Klub iz Mančestera poveo je u 45. minutu golom Erika Baija, a tri preostala gola postigao je u samoj završnici utakmice, za četiri minuta. Drugi gol postigao je Romelu Lukaku u 80. minutu, posle njega strelac je bio Pol Pogba u 82, a konačan rezultat postavio je Entoni Marsijal u 84. minutu.  U prvom poluvremenu obe ekipe su po jednom pogodile prečku. Prvo je Džordan Aju iz Svonsija pogodio okvir gola, a zatim i na drugoj strani isto učinio ...
Pogledaj vesti o: Manchester United