Izvor: B92, 16.Dec.2019, 00:00

Joviću poništen gol, Benzema i Kurtoa spasli Real blamaže u Valensiji!

Fudbaleri Real Madrida su u poslednjim trenucima meča protiv Valensije uspeli da stignu do jednog boda.
Madridski klub je na gostovanju Valensiji u okviru 17. kola španske Primere gubio od 78. minuta.
Tada je za domaću ekipu gol postigao Karles Soler.
Četiri minuta kasnije trener Zinedin Zidan je u igru ubacio potencijalnog reprezentativca Srbije Luku Jovića i odlučio se na totalnu ofanzivu.
Na isteku 90. minuta Jović je postigao gol, ali je on poništen zbog ofsajda.
U četvrtom minutu nadoknade vremena Real je dobio korner, u kazneni prostor Valensije se preselio i golman Tibo Kurtoa, što se ispostavilo kao sjajan potez.
Skoro dva metra visoki čuvar mreže je...