Jović konačno u metu, Milan lako do pobede nad Frosinoneom VIDEO

Izvor: B92, 02.Dec.2023, 23:41

Fudbaleri Milana zabeležili su drugu uzastopnu pobedu u Seriji A.

Posle Fiorentine bili su bolji kod kuće i od Frosinonea, 3:1 (1:0) pa su tako zadržali korak za vodećim Juventusom.

Dugo je napadač Milana i reprezentacije Luka Jović čekao na momenat da u dresu rosonera zatrese mrežu.

Dobio je priliku i iskoristio je i tako posle više od četiri meseca konačno se upisao u strelce.

Uradio je to u 43. minutu, lopta mu se odbila posle intervencije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << protivničkog igrača na ivici peterca, zahvatio je volejom i poslao neodbranjivo u mrežu.

Kada je Kristijan Pulišić u petom minutu drugog dela pogodio za 2:0, bilo je jasno da će izabranici Stefana Piolija slaviti.

Uspeli su do kraja i da povise na 3:0 i to u 74. minutu.

Posle kornera najbolje se snašao Fikajo Tomori i tako potvrdio ubedljiv trijumf Milana.

Do kraja, gosti su uspeli u 82. minutu da postignu počasni gol i to iz slobodnog udarca, a strelac je bio Marko Brešanini.