Jović i Rebić srušili Hanover

Izvor: RTS, 30.Sep.2018, 22:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Ajntrahta savladali su na svom terenu Hanover sa 4:1, u utakmici šestog kola Bundeslige.
Domaći tim je već na poluvremenu imao osetnu prednost, pošto je vodio sa 2:0 golovima Ndike i Rebića.

De Guzman je povisio rezultat u 59, a Muslija je smanjio na 3:1 u 86. minutu.
Konačan rezultat postavio je Jović u 89. minutu.
Istim rezultatom, Augsburg je savladao Frajburg. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Kajubi je doneo prednost domaćem timu u 19. minutu, a Finbogason povisio u 34.
Na početku drugog dela igre, gosti su smanjili na 2:1, autogolom Šmita, ali je Finbogason u nastavku otklonio sve dileme.
Islanđanin je nastavio u istom ritmu i u nastavku, pa je pogađao u 68. minutu (sa bele tačke), a potom i sedam minuta pre kraja.