Još medalja za Srbiju

Izvor: Mondo, 30.Jun.2018, 08:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Još medalja za Srbiju

Na Mediteranskim igrama u Taragoni Srbija se okitila zlatom i bronzama

Foto: MN Press

  Džudista Žarko Ćulum osvojio je zlato na Mediteranskim igrama, a bronzama su se okitili bokseri Trifun Dašić i Dušan Janjić, kao i reprezentativac u tekvondou Miloš Gladović.

Ćulum je osvojio zlatnu medalju u kategoriji iznad 100 kg, nakon što je savladao Dragića iz Slovenije, zatim je u borbi sa Sadikovićem iz Bosne i Hercegovine izašao kao pobednik, što >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << ga je odvelo u borbu za zlato gde je iponom pobedio Italijana Darca.

Uspešni su bili i bokseri. Trifun Daši osvojio je bronzu u kategoriji do 75 kilograma, a isto odličje pripalo je i Dušanu Janjiću u kategoriji do 52 kilograma.

U tekvondou bronzanu medalju osvojio je Miloš Gladović u kategoriji do 58 kilograma.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.