Jokanov Fulam bolji od Njukasla, Mitar na klupi

Izvor: B92, 11.Mar.2017, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Fulama koju predvodi srpski trener Slaviša Jokanović savladao je u gostima Njukasl rezultatom 3:1 (1:0) u 37.kolu Čempionšipa.

Fulam se ovim trijumfom učvrstio na sedmoj poziciji i približio Šefild Junajtedu koji ima dva boda više i utakmicu više, pa su na korak do pozicije koja vodi ka plej-ofu.

Junak meča bio je talentovani Rajan Sesonj koji je se dva puta se upisao u listu strelaca – u 51. i 59. minutu.

Fulam je poveo golom Toma Kernija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u 15. minutu, da bi u drugom poluvremenu omladinski reprezentativac Engleske rešio pitanje pobednika.

Utešni gol za ’Svrake’ postigao je Daril Marfi u 61. minutu.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović nije dobio priliku da zaigra i ovoga puta meč je posmatrao sa klupe.