Izvor: SrbijaNet.rs, 26.Mar.2010, 14:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zlatna medalja za Jasnu Šekarić

Reprezentativka Srbije u streljaštvu Jasna Šekarić osvojila je danas na Svetskom kupu u Sidneju zlatnu medalju u gadjanju malokalibarskim  pištoljem ukupnim rezultatom od 782,2 kruga. Šekarić je pretekla 22. godišnju rusku reprezentativku Anu Mistjaninu, kojoj je ovo bilo prvo finale na

Nastavak na SrbijaNet.rs...

STRELJAŠTVO: Nema granice za Jasnu Šekarić

Izvor: Mondo, 26.Mar.2010

Reprezentativka Srbije u streljaštvu Jasna Šekarić osvojila je u petak zlatnu medalju u gađanju malokalibarskim pištoljem na Svetskom kupu u Sidneju.

Nastavak na Mondo...

Jasna Šekarić osvojila zlato na Svetskom kupu u Sidneju MK pištoljem

Izvor: PRObjave.com, 26.Mar.2010

Jasna Šekarić, reprezentivka Crvene zvezde, osvojila je zlatnu medalju u gađanju malokalibarskim (MK) pištoljem na prvom ovogodišnjem Svetskom kupu na olimpijskom strelištu u Sidneju, gde je 2000. na OI bila druga vazdušnim pištoljem, sa 782,2 (585 krugova, precizno 294, brza paljba 291)...Pretekla...

Nastavak na PRObjave.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.