JSL: Radnički u ogromnom problemu, četvrti poraz

Izvor: Sportal.rs, 30.Avg.2014, 23:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Od izveštača iz Niša - Fudbaleri Radničkog doživeli su svoj četvrti uzastopni poraz u novoj sezoni. Od njih je na stadionu Čair bolja bila ekipa Donjeg Srema, koja je pred oko 1400 gledalaca slavila rezultatom - 0:1.

Radnički je bolje otvorio meč, već u pedesetoj sekundi Saša Marjanović imao je priliku da savlada golmana gostiju Milinovića, ali je njegov šut završio uz levu stativu. Nakon toga usledio je jalovi pritisak domaćih igrača koji je trajao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << sve do 21. minuta kada je Spalević bio u prilici ali je odlično reagovao Filipović koji je loptu poslao u korner, iz koga je Bukorac u srcu šesnaesterca šutirao glavom, ali je ponovo Filipović bio na visini zadatka.

Uz povremene šuteve iz daljine do 34. minuta nije bilo značajnijih uzbuđenja na Čairu, tada je Đuričković poslao loptu Pavloviću koji je sa desetak metara poslao visoko iznad gola Milinovića. Nakon prodora Stanisaljevića u 41. minutu sa leve strane Beljić uspeva da zatrese mrežu Radničkog i donese vitalnu prednost timu iz Pećinaca, sa kojom se i otišlo na poluvreme.

U prvom minutu nastavka, nakon pasa Batiohe, Jovanović je šutirao tik uz stativu već savladanog golmana gostiju. Dva minuta kasnije, nakon solo prodora Batioha je na razočarenje domaćih navijača takođe šutnuo uz spoljni deo stative. Ponovo Radnički preti u 56. minutu nakon centaršuta Marjanovića, Pavlović glavom šalje loptu pored gola. Usledio je mirniji period igre, sve do 65. minuta kada je u šesnaestercu Donjeg Srema oboren Đorđević. Batioha je na sebe preuzeo odgovornost prilikom izvođenja jedanaesterca, ali je Miloš Milinović pročitao njegov šut i sačuvao vođstvo svoga tima. Nakon slaloma Spalevića u 82. minutu na ivici šesnaesterca startovao je Miloš Petrović koji je zbog neopreznog starta dobio crveni karton. Uprkos igraču više u ekipi gostiju do kraja meča nije bilo promena rezultata.