Izvor: MozzartSport.com, 25.Jan.2021, 01:38

Internasional konačno pronašao recept za Gremio, šampanjac na hlađenju u Porto Alegreu (VIDEO)

Lider iz penala u sudijskoj nadoknadi stigao do važna tri boda
Čekao je Internasional pobedu nad Gremiom od septembra 2018. godine. Prošlo je 11 susreta velikih rivala, a i tokom 12. je delovalo da se crni niz lidera brazilske Serije A neće prekinuti. Ipak, tek sa 90. minutom uzbuđenje u Porto Alegreu je počelo daraste, da bi u osmom minutu nadoknade dostiglo svoj vrhunac.
Iako su gosti golom Žeana u 76. minutu najavili novi u nizu uspeha protiv Internasionala, domaćin je pogocima u 90. i 98. minutu stigao do velika tri boda (2:1) na putu do šampionske krune.
Izabranici Abela Brage utakmicu su otvorili sa namerom da prekinu niz susreta bez pobede, a prvu priliku imao je Praksedes...