Izvor: JUGpress.com, 26.Mar.2026, 11:31

Čitaoci javljaju: U selu Vlase polomili asfalt širine 4 metra a sad hoće da naprave samo 2,5 metra

LESKOVAC
Selo Vlase, na svega nekoliko kilometara od samog centra grada Leskovca, je do pre dve godine imalo asfalt širine četiri metra, pišu čitaoci Regionalne informativne agencija JUGpress.
“Kada su počeli radovi na izgradnji mreže fekalne kanalizacije, taj isti asfalt je polomljen i do dan-danas nista po pitanju sanacije i dovodjenja u prvobitno stanje nije uradjeno”, pišu naši čitaoci.
Navode da su se sad “kao povele pripreme za postavljanje novog asfalta, ali ne kako je bio stari širine metra već širine od 2,5 metara…”
Ovo može da znači da će...

Nastavak na JUGpress.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta JUGpress.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta JUGpress.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.