Inter razočarao, Kaljari slavio

Izvor: RTS, 01.Mar.2019, 23:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Intera poraženi su u gostima od ekipe Kaljarija sa 2:1 u meču 26. kola Serije A.
Nevolje se nastavljaju po ekipu Intera, koja je protiv Kaljarija nastupila bez kapitena Maura Ikardija, koji je suspendovan zbog odbijanja produžetka ugovora.

Cepiteli je doveo Kaljari u vođstvo u 31. minutu, da bi samo sedam minuta kasnije, mladi napadač Intera Martinez doneo izjednačenje.
Ipak, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Pavoleti je dva minuta pred kraj prvog poluvremena vratio prednost domaćinu i postavio, ispostaviće se, konačnih 2:1.
Inter je treći na tabeli sa 47 osvojenih bodova, dva više od gradskog rivala Milana.