Izvor: MozzartSport.com, 12.Maj.2021, 07:21

Ima nade za Lejkerse: Lebron komandovao s klupe, Kuzma, Dejvis i Taker na terenu (VIDEO)

Pokuševski u ubedljivom porazu Oklahome od Sakramenta ubacio 10 poena za 32 minuta
Tvrdo, ali veoma borbeno i uzbudljivo odigrali su Los Anđeles Lejkersi i Njujork Niksi u utakmici koja je trajala skoro tri sata. Posle produžetka, domaćin je slavio u Stejpls Centru i ostao u trci za direktan plasman u plej-of, odnosno mogao bi da izbegne plej-in turnir.
Njujork je tu brigu odavno prebrinuo, ali su mu pobede u preostale tri utakmice neophodne da bi stekao prednost domaćeg terena u prvoj rundi doigravanja. Imali su, dakle, i jedni i drugi veliki motiv.
Lejkersi su još jednom bili bez rovitog Lebrona Džejmsa, koji se ipak očekuje na parketu u narednom meču sa Hjustonom. I protiv Niksa je bio...