I opet - TOTI!

Izvor: Mondo, 02.Maj.2016, 21:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rome bili su pred porazom u Đenovi, ali je legendarni Frančesko Toti opet bio čovek odluke. Ušao je u drugom poluvremenu i postigao gol iz slobodnog udarca i potpuno pokrenuo ekipu.

Strašan meč u Italiji!

Fudbaleri Rome savladali su u gostima Đenovu 3:2 i tako od Napolija, koji ima utakmicu manje, preuzeli drugu poziciju na tabeli. Odličan meč pun preokreta viđen je u Đenovi, a ponovo je heroj Rimljana bio legendarni napadač Frančesko Toti. >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo <<

Krenimo redom...

Roma je povela u šestom minutu. Lepu akciju završio je Salah, koji se praktično ušetao u gol protivnika. Asistent je bio Peroti. Bio je to 13. gol ove sezone za Egipćanina, koji je na pozajmici iz Čelsija, u Seriji A.

Izvor: youtube

Nije se dugo čekalo na odgovor domaćina. Samo sedam minuta kasnije Grk Tahsidis je izjednačio lepim udarcem. Tako je postigao gol bivšem klubu.

U drugom poluvremenu Roma je imala bolje šanse, ali je domaća ekipa došla do vođstva.

Leonardo Pavoleti je iskoristio odličnu asistenciju Tomasa Rinkona i poslao loptu pod prečku.

A, onda - Toti!

Veteran je ove godine na "dugom štapu" prvo bio kod trenera Rudija Garsije, da bi se isto nastavilo i kod Lučana Spaletija koji se svađao sa njim, suspendovao ga iz ekipe, ali ako neko bude zaslužan za drugo mesto Rome u ovogodišnjoj Seriji A - to će biti on.

Legenda Rome Frančesko Toti u igru je ušao u 59. minutu umesto Perotija. Svom timu doneo je izjednačenje u 77. minutu fantastičnim pogotkom.

Potpuni preokret ekipi Rome obezbedio je El Šaravi na asistenciju Edina Džeka tri minuta pre kraja.

Do kraja Roma dočekuje Kjevo i gostuje Milanu, dok Đenova ide u goste Sampdoriji i u poslednem kolu domaćin je Atalanti.