Preokret Rome u Đenovi, Toti opet džoker

Izvor: B92, 02.Maj.2016, 20:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rome savladali su Đenou 3:2 posle preokreta na gostovanju, u pretposlednjem meču 36. kola Serije A. "Vučicu" u igru vraća džoker Frančesko Toti, donosi izjednačenje u 77. minutu, da bi tri minuta pre kraja gosti preko Stefana El Šaravija krunisali veliki pritisak i sjajnu kontru te ostvarili važnu pobedu.

Čudesni Toti vodio Romu do drugog mesta posle velikog preokreta! (video)

Izvor: Sportske.net, 02.Maj.2016

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima ekipu Đenove rezultatom 3:2 (1:1) u 36. kolu Serije A...Roma je bolje otvorila meč i već u šestom minutu, Salah je doneo gostima prednost na asistenciju Dijega Perotija...Ipak, prednost Rome trajala je svega sedam minuta, pošto je već u 13. Tačidis izjednačio...

SERIJA A: Iguain rešeta, Napoli ne da drugo mesto (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 02.Maj.2016

U meču kojim je zatvoreno 36. kolo italijanske Serije A, fudbaleri Napolija savladali su ekipu Atalante rezultatom 2:1. Oba gola za Napolitance postigao je Iguain.. . Napoli je poveo u 10. minutu nakon sjajne reakcije Iguaina na dobar centaršut Insinjea, dok je u 77. minutu gol dao glavom, ostavivši...