Sportske.net vesti

Jokanov Votford grabi ka vrhu!

Izvor: Sportske.net, 28.Feb.2015, 18:25

Fudbaleri Votforda napravili su preokret u utakmici protiv Lidsa i tako se našli na trećoj poziciji u Čempionšipu!

Detaljnije >>

"Grobari" založili na jugu, navijač povređen! (video)

Prvo poluvreme utakmice 17. kola JSL između Partizana i Radničkog iz Niša završeno je bez golova a u odsustvu interesantnih detalja sa terena uzbudljivo je bilo na tribinama.

Junajted rutinski, strelci neraspoloženi (video)

Izvor: Sportske.net, 28.Feb.2015, 18:09

U mečevima koji su počeli u 16h videli smo neuobičajeno malo golova. Favorizovani Mančester Junajted se poprilično mučio sa Sanderlendom, ali je na kraju zabeležio rutinsku pobedu.

Barsa na krilima Suareza preslišala Granadu! (video)

Barselona je zabeležila pobedu protiv Granade u okviru 25. kola Primere, sada je samo na bod zaostatka u odnosu na Real Madrid.

Federer bolji od Đokovića, 84. titula u karijeri za Švajcarca!

Izvor: Sportske.net, 28.Feb.2015, 17:52

Švajcarac Rodžer Federer savladao je srpskog tenisera Novaka Đokovića sa 2:0, po setovima 6:3 i 7:5 u finalu turnira u Dubaiju.

Mačvan: "Mega povećala ulog"

Izvor: Sportske.net, 28.Feb.2015, 17:36

Krilni centar KK Partizan NIS Milan Mačvan kaže da je ulog u nedeljnom derbiju sa Zvezdom postao veći nakon trijumfa Mega Leksa nad Cedevitom.

Bivši igrač Totenhema u Italiji?

Benoa Asu Ekoto, koji je u toku ove sezone otpušten iz Totenhema, mogao bi da pređe u Romu!

JSL: Partizan - Radnički Niš (UŽIVO) (video)

Partizan je razočarao na otvaranju prolećnog dela sezone, a posle prvih 45 minuta duela sa Radničkim iz Niša...

BL - "Blietzkrieg" Borusije u Rurskom derbiju! (video)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladali su Šalke u najvećem derbiju Nemačke rezultatom 3:0. Pobeda Leverkuzena i Hofenhajma.

EL - Partizan sa Albom, Zvezda na Zemun!

Izvor: Sportske.net, 28.Feb.2015, 17:21

Odigrane su poslednje dve utakmice grupne faze evroliginog kvalifikacionog turnira "Marko Ivković" nakon čega...