Hetafe sa igračem više porazio Valensiju

Izvor: B92, 27.Feb.2021, 23:56

Fudbaleri Hetafea su rezultatom 3:0 pobedili Valensiju u utakmici 25. kola španske LaLige.

Valensija i Hetafe se nalaze u donjem delu tabele, oba tima imaju po 27 bodova i malo su iznad zone ispadanja, taman toliko da budu bezbedni.

Sada su odmerili snage u 25. kolu Primere i Hetafe je izašao kao bolji tim.

Oni su slavili rezultatom 3:0, a sve je počelo u 39. minutu kada je Amrabari postigao prelep pogodak, a drugo poluvreme je počelo katastrofalno po Valensiju.
Diakabi je isključen u 51. minutu, pa je Valensija ostala sa desetoricom, da bi Mata samo par minuta kasnije povisio na 2:0.

Za konačnih, 3:0, postarao se Alenja u 87. minutu utakmice.

Marti 34p – Garsija 56p

Kakav nokaut, Valensija ne zna šta ju je snašlo (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 28.Feb.2021, 00:27

Golčina Arambarija sa 35 metara....Bljesak u utakmici sa Seltom pada u zaborav. Tama je ponovo obavila Valensiju i njene navijače. Četa Havija Grasije doživela je težak poraz u predgrađu Madrida, tukao ju je Hetafe sa 3:0 i dostigao po broju bodova. Slepi miševi tako ostaju u donjem delu tabele,...

VAR sprečio pobedu Hofenhajma VIDEO

Izvor: B92, 28.Feb.2021

Fudbaleri Uniona iz Berlina i Hofenhajma odigrali su 1:1 u 23. kolu Bundeslige...Oba pogotka postigli su igrači domaćih – prvo je Kruze realizovao penal u 9, da bi Šloterbek savladao sopstvenog golmana u 29. minutu...Bili su gosti blizu pobede u finišu, Kaderabek je postigao gol, međutim, on je...