Izvor: MozzartSport.com, 28.Feb.2021, 00:27

Kakav nokaut, Valensija ne zna šta ju je snašlo (VIDEO)

Golčina Arambarija sa 35 metara...

Bljesak u utakmici sa Seltom pada u zaborav. Tama je ponovo obavila Valensiju i njene navijače. Četa Havija Grasije doživela je težak poraz u predgrađu Madrida, tukao ju je Hetafe sa 3:0 i dostigao po broju bodova. Slepi miševi tako ostaju u donjem delu tabele, na samo šest koraka od prve ekipe ispod crte.

Valensija je večeras pružila jednu od najslabijih partija u sezoni i ovako težak poraz samo je logična posledica >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << svega viđenog. Mada je i crveni karton za Muktara Dijakabija početkom drugog poluvremena značajno doprineo konačnom rezultatu.

Gosti za 90 minuta nisu šutnuli u okvir gola Hetafea, a momci Hozea Bordalasa imali tri puta više udaraca upućenih ka golu, generalno.

Prvi pogodak pravo je malo remek delo Maura Arambarija. Igrao se 39. minut kada je parnjak našeg Nemanje Maksimovića (odigrao svih 90 minuta) u srcu terena odapeo sa 35 metara i pogodio gornji levi ugao golmana Silesena - 1:0!

Drugi srpski internacionalac na ovom susretu, samo iz redova Valensije - Uroš Račić, utopio se u sivilo sa svojim saigračima. Drugi gol Hetafe je postigao u 55. minutu preko Haimea Mate, samo nekoliko trenutaka nakon što je zbog zaustavljanja kontre domaćina isključen Dijakabi.

Konačan rezultat delo je Karlesa Alenje tri minuta pre kraja susreta...