Herojska pobeda orlova u Dablinu: Srbina na pragu Mundijala!

Izvor: Vesti-online.com, 05.Sep.2017, 22:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Herojska pobeda "orlova" u Dablinu: Srbina na pragu Mundijala!

Posle kiše, tmurnih oblaka, dolazi Sunce! Rusija je blizu, reprezentacija Srbije je mna pragu Svetskog prvenstva naredne godine posle herojske pobede u Dablinu protiv Republike Irske - 1:0 (0:0). Sada je sve u nogama izabranika Slavoljuba Muslina, kojima treba još samo jedna pobeda u preostala dva meča kvalifikacija, sa Gruzujom u Beogradu i Austrijom i Beču.

USKORO OPŠIRNIJE...

68. minut - Nikola Maksimović je dobio crveni karton jer je napravio faul >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << kao poslednji igrač odbrane. Brejdi samo do živog zida.

55. minut - GOOOOL. Vodi Srbija, strelac je Kolarov!!! Sjajna akcija Srbije, Kostić je asistirao, a Kolarov je zakucao loptu u mrežu.

45. minut - U sekund kraj prvog poluvremena. Nema golova, Srbija je bila bliža pogotku.

41. minut - Rukavina je bio u dobroj prilici, ali je slabo šutirao. Ostaje bez golova u Dablinu.

36. minut - Maksimović je intervenisao ispred Hulahana. Opasan napad domaćina.

33. minut - Velika šansa za Srbiju, Mitrović je šutirao posle asuistencije Kostića, ali je Rendolf spasio Irce.

20. minut - Long je opasno šutirao, Stojković je izbacio loptu u korner.

10. minut - Irci su postigli gol, ali je poništen zbog osajda. Opravdana odluka sudije. Mrežu je zatresao Dafi.

U odnosu na meč sa Moldavijom, Muslin je vratio na gol Stojkovića, a starteri su opet Milivojević i Rukavina.

R. IRSKA: Rendolf, Kristi, Dafi, Klark, Vord, Volters, Brejdi, Hulahan, Mejler, Meklin, Long.

SRBIJA: Stojković, Ivanović, Maksimović, Vuković, Rukavina, Milivojević, Matić, Kolarov, Tadić, Mitrović, Kostić.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo