Izvor: B92, 21.Apr.2021, 22:27

Haland promašivao, Dortmund pobedio – "vukovi" grabe ka LŠ VIDEO

Haland promašivao, Dortmund pobedio – vukovi grabe ka LŠ VIDEO

Borusija Dortmund nije dozvolila novo iznenađenje u Bundesligi pošto je u 30. kolu bila bolja od Union Berlina rezultatom 2:0 (1:0).
Ovo nije bilo veče Erlinga Halanda koji se propisno ispromašivao uključujući i penal u 27. minutu.
Golman mu je odbranio i taj udarac, potom je pokušao iz odbitka, ali je na kraju loptu u mrežu smestio Marko Rojs i tu je domaćin prelomio susret.
Union nije u nastavku bio dovoljno konkurentan "milionerima" koji su u 88. minutu golom Rafaela Gereira rešili sve dileme.
Vrlo značajnu pobedu ostvario je Volfsburg na gostovanju Štutgartu i to vrlo ubedljivo rezultatom 3:1.
Strelci za "vukove" bili su Šlager u 13. minutu Veghorst u 29. i Gerhart...