Haland dva puta u metu za novu pobedu Dortmunda

Izvor: B92, 19.Sep.2021, 19:24

Fudbaleri Borusije Dortmund savladali su Union Berlin 4:2 (2:0), u meču petog kola nemačke Bundeslige.

Dortmund nastavlja da prati Bajern i sada ima bod manje od aktuelnog šampiona.

Union Berlin se sada nalazi na osmom mestu sa šest bodova.

Gerero je doneo prednost Dortmundu u 10. minutu, da bi Haland glavom duplirao vođstvo u 24. minutu, na asistenciju Menijea.

Fridrih je postigao autogol u 52. minutu i Dortmund je poveo 3:0, ali su se gosti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << vratili.

Maks Kruze je pogodio iz penala u 57, da bi Voglsamer u 81. minutu postigao gol za 3:2.

Dva minuta je samo trajala nada, pošto Haland postiže gol koji je "overio" pobedu.