Gvardiola nakon Bajerna želi u Premijer ligu

Izvor: Nezavisne Novine, 05.Jan.2016, 17:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gvardiola nakon Bajerna želi u Premijer ligu

MINHEN - Katalonski stručnjak Pep Gvardiola je izjavio da nakon odlaska iz Bajerna želi da trenira klub u engleskoj Premijer ligi, ali da još nije potpisao ugovor ni s jednim klubom.

Gvardiola je odbio da produži trogodišnji ugovor s Bajernom iz Minhena.

"Dovoljno sam mlad. Imam 44 godine. Želim novi izazov", rekao je Gvardiola.

On se zahvalio svom sadašnjem klubu i predsjedniku bavarskog giganta Karl-Hajncu Rumenigeu.

"Znam da me klub želio >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << zadržati, ali u ovoj fazi karijere trebam novi izazov. To je sve i ništa više", rekao je Gvardiola.

Gvardiola, koji je klub preuzeo nakon što je Jup Hajnkes osvojio trostruku krunu 2013. godine, te godine je osvojio Svjetsko klupsko prvenstvo i UEFA Super kup, njemačko prvenstvo i kup naredne godine i još jednu titulu šampiona Njemačke 2015. godine.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.