Gvardiola debitovao pobedom

Izvor: Beta, 13.Avg.2016, 20:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Mančester sitija pobedom su počeli sezonu u Premijer ligi, pošto su danas na svom terenu pobedili Sanderlend sa 2:1.Tim Pepa Gvardiole morao je da se osloni na sreću na kraju, jer je pobednički gol bio autogol Padija Meknera u 87. minutu. Prethodno je Siti poveo golom Serhija Aguera iz penala u četvrtom minutu, da bi Sanderlend izjednačio u 71. pogotkom Džermejna Defoa.Siti je, medjutim, potpuno dominirao i stvarao šanse, ali nije uspevao da iskoristi tu prednost.Reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov odigrao je čitav meč na mestu štopera, što je pozicija na koju ga je Gvardiola premestio sa mesta beka.Ranije danas, ...