Grbić: Šteta, mogli smo do pobede

Izvor: B92, 05.Jul.2015, 16:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grbić: Šteta, mogli smo do pobede

Selektor reprezentacije Srbije Nikola Grbić rekao je da je zadovoljan igrom njegovih izabranika protiv Australije i dodao da je primetan umor igrača.

"Šteta, mislim da smo i u petom setu imali šansu da pobedimo, jako dobro smo počeli, ali nismo iskoristili neke šanse. Momci su odigrali odlično, s obzirom na to da smo imali samo jedan trening i da je ovo prvi put da igraju dva meča za dva dana. Postalo je očigledno da su umorni", rekao je Grbić.

Odbojkaška reprezentacija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Srbije poražena je od Australije 3:2, po setovima 22:25, 25:22, 25:13, 21:25 i 12:15 u drugoj, poslednjoj utakmici šestog vikenda Grupe A Prve divizije Svetske lige.

"Važno je da smo u ovom meču, koji za nas nije imao rezultatski značaj, borili od početka do kraja. Rezultat je realan. Teško je motivisati ekipu kada su glavom već negde drugde", kazao je Grbić.

Srbija je i pre ovog meča obezbedila plasman na završni turnir u Rio de Žaneiru, koji će se održati od 15. do 19. jula.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

GRBIĆ: Imali smo šansu da pobedimo, stigao nas je umor

Izvor: HotSport.rs, 05.Jul.2015

Selektor reprezentacije Srbije Nikola Grbić zadovoljan je igrom njegovih izabranika protiv Australije, uprkos porazu.. . - Šteta, mislim da smo i u petom setu imali šansu da pobedimo, jako dobro smo počeli, ali nismo iskoristili neke šanse. Momci su odigrali odlično, s obzirom na to da smo imali...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.