Granada pobedom nad Betisom prekinula seriju od četiri poraza

Izvor: Blic, 10.Nov.2012, 00:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Granade otvorili su 11. kolo Primere iznenađujućom pobedom u gostima nad Betisom od 2:1.

Granada je poražena u prethodna četiri kola i ista sudbina im je predviđana i u Sevilji, jer je Betis bio u seriji od četiri meča bez poraza.

Golman zeleno-belih Adrijan kapitulirao je već u osmom minutu posle udarca Torhea, ali je Kastro u nastavku anulirao zaostatak.

Kada se očekivao juriš Betisa po ceo plen, sva tri boda je gostima doneo Riko pogotkom >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u 74. minutu.