Izvor: Danas, 03.Mar.2025, 21:04

Glišić najavio 12 velikih investicija u vodovodnu mrežu, ostalo nejasno da li se odnosi i na Novi Sad gde su u toku restrikcije

Ministar za javna ulaganja Darko Glišić izjavio je danas da većina vodovoda u Srbiji pravi velike gubitke zbog starosti infrastrukture i najavio 12 velikih investicija u vodovodnu mrežu.

Nastavak na Danas...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.