Izvor: RTS, 09.Jan.2023, 18:22

Garet Bejl završio karijeru

Velški fudbaler Garet Bejl odlučio je da završi karijeru nakon povratka sa Svetskog prvenstva u Kataru, na kojem njegova selekcija nije prošla grupnu fazu.
Velški fudbaler je ovu odluku sa fanovima podelio na svom Tviter profilu. 

"Nakon brižljivog razmišljanja, objavljujem da se odmah povlačim iz klupskog i međunarodnog fudbala. Osećam se neverovatno srećnim jer sam ostvario svoj san da igram sport koji volim. Dao mi je jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << od najboljih trenutaka u životu. Vrh vrhova tokom 17 sezona koji će biti nemoguće ponoviti bez ozbira na to šta sledeće poglavlje ima u planu za mene. Od mog prvog dodira sa loptom u Sautemptonu do poslednjeg u Los Anđeles Galaksiju i svega između toga oblikovao sam klupsku karijeru sa neverovatnim ponosom i zadovoljstvom", napisao je Bejl na svom Instagram profilu.
Velški fudbaler je u karijeri igrao za Sautempton, Totenhem, Real Madrid i Los Anđeles galaksi.
Najviše uspeha imao je sa klubom iz Madrida, sa kojim je Ligu šampiona osvojio pet puta. Za reprezentaciju Velsa je odigrao 106 utakmica i postigao 39 golova.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.