GRČKA TRAGEDIJA: Zvezda PROMAŠILA penal, Žander poklonio KAZNENI UDARAC Oliju za evropsko proleće!

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Dec.2019, 21:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crveno-belima je i remi dovoljan za proleće u Evropi.

Fudbaleri Olimpijakosa plasirali su se nokaut fazu Lige Evrope pošto su na svom terenu golom El Arabija sa bele tačke savladali Crvenu zvezdu 1:0. Grčki tim je ovim trijumfom zauzeo treće mesto u grupi “B” Lige šampiona i na proleće će nastaviti svoj Evropski put… Zvezda je mogla u prvom delu do prednosti, međutim, Tomane je promašio penal! >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << U 87. minutu duela rezervista Žander igrao je rukom u svom šesnaestercu i pomogao domaćinu da dođe do pobede.

#UCL nights at G. Karaiskakis! 🔴⚪️#Olympiacos #fkcz #zvezda #czv #OLYCZV #Football #Fans #Choreography pic.twitter.com/lBbrArOU4K

— Olympiacos FC (@olympiacosfc) December 11, 2019

OLIMPIJAKOS - CRVENA ZVEZDA 1:0

STADION: Karaiskaki

SUDIJA: Danijele Orsato (Italija)

STRELCI: El Arabi 87. minut

KARTONI: Podense, Giljerme, Kamara - Degenek, Rodić, Žander.

Olimpijakos: Elabldelaui, Merija, Semedo, Cimikas – Giljerme, Kamara (Gerero 60. minut), Buhalakis – Masuras, El Arabi (Benzia 90. minut), Podense.

Crvena zvezdaBorjan - Gobeljić, Milunović, Degenek, Rodić (Žander 82. minut) - Petrović - Garsija, Marin, Ivanić, Vukanović (Boaći 65. minut) - Tomane (Van La Para 57. minut).