Frka u NBA, katanac stavili i Baksi i Kingsi!

Izvor: Sportske.net, 06.Jul.2020, 14:11

Frka u NBA, katanac stavili i Baksi i Kingsi!

Iz dana u dan sve veći broj timova koji su se odlučili na isti potez.

Milvoki Baksi i Sakramento Kingsi poslednji su NBA timovi koji su zatvorili svoje objekte u kojima su trenirali zbog pojave pozitivnih slučajeva korona virusa, preneo je ESPN.

Nije poznato ko je zaražen novim virusom, ali oba tima neće otvarati svoje sale za trening do polaska >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u Orlando gde bi trebalo da se završi sezona.

Po pravilima lige, svaki igrač pozitivan na korona virus mora u karantin i mora dva puta da bude negativan na testu pre nego što dobije dozvolu da putuje u Orlando.

Protekle nedelje su svoje objekte za trening zatvorili Denver, Majami, Los Anđeles Klipersi i Brunklin.

Nastavak na Sportske.net...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.