Izvor: MozzartSport.com, 28.Feb.2021, 20:07

Fajenord dva puta vodio, pa video het-trik Boadua (VIDEO)

Mladi napadač došao do brojke od 11 pogodaka i prvi put u karijeri postao trostruki strelac na jednom meču
Dva puta je Fajenord stizao do prednost u prvom poluvremenu gostovanja AZ Alkmaru, ali nije uspeo da pobegne od golgeterskog čekića Majrona Boadua. Dva puta je momak koji ima nastup za reprezentaciju Holandije pogađao za rezultatski egal u prvom delu, da bi se sredinom drugog poluvremena postarao za preokret i tako domaćinu trasirao puta ka velikoj pobedi - 4:2
Da je ishod bio drugačiji, da je Fajenord došao do celog plena, oba tima imala bi po 46 bodova. Ovako ekipa Paskala Jansena ima plus šest, drži treću poziciju, a 48-godišnji stručnjak duguje ogorman deo zahvalnosti talentovanom 20-godišnjaku....