Dženkins stigao u Beograd: Nema priče, sledi nam veliki rad

Izvor: Vesti-online.com, 31.Avg.2016, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dženkins stigao u Beograd: Nema priče, sledi nam veliki rad

Američki košarkaš Čarls Dženkins doputovao je jutros u Beograd i priključio se pripremama Crvene zvezde za predstojeću sezonu.

Dženkins, koji poseduje srpski pasoš, vratio se među crveno-bele posle samo godinu dana u italijanskom šampionu Armaniju.

- Mnogo sam srećan što sam ponovo u Beogradu i Crvenoj zvezdi. Nema  priče, sledi nam veliki rad jer nas čekaju velike obaveze u Evroligi i ostalim takmičenjima. Sve ostalo sada nije važno, probleme >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ćemo rešavati u hodu - rekao je Dženkins posle višečasovnog leta iz Njujorka.

On je dodao da se ga za prethodni boravak u Zvezdi vezale lepe uspomene, kada je osvajao titule ABA lige, Srbije i beležio odlične rezultate u Evroligi.

- Dobro znam šta se od mene ocekuje, i dobro znam šta da očekujem u Crvenoj zvezdi od trenera, saigrača, uprave... Uostalom to je i jedan od razloga zašto sam se vratio jer me za Beograd, Srbiju, ljude u njoj, klub, navijače, vezuju izuzetne uspomene - poručio je Dženkins, koji će se već tokom popodneva priključiti klupskim saigračima na treningu.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Vesti-online.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.