Džeko dobio šta je tražio, puca od neizvesnosti u Rimu! (video)

Izvor: Sportske.net, 10.Apr.2018, 22:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džeko dobio šta je tražio, "puca" od neizvesnosti u Rimu! (video)

Roma vodi sa 2:0 u ovom trenutku, biće mnogo uzbuđenja do kraja utakmice!

Edin Džeko je u prvom poluvremenu na samom startu doveo Romu u prednost od 1:0, a u drugom poluvremenu je pao nakon kontakta sa Pikeom (koji je postojao), dobio je penal koji je De Rosi iskoristio za 2:0.

Roma juri 3:0 za pobedu u ovom dvomeču, Barselona deluje izgubljeno za sada, predstoji nam "paklenih" 30 minuta borbe!

Pogledajte OVDE kako je dosuđen penal za Romu i kako ga je iskoristio De Rosi, kapiten Rome.

Edin Džeko je konačno dobio ono što nije u prvoj utakmici!