Dve majstorije u tri minuta – egal Las Palmasa i Osasune VIDEO

Izvor: B92, 25.Feb.2024, 22:09

Fudbaleri Las Palmasa i Osasune odigrali su meč bez pobednika (1:1) u okviru 26. kola LaLige.

Navijači na Kanarima videli su dva efektna gola na obe strane.

Oba su postignuta volej udarcima.

Gosti iz Pamplone poveli su u 49. minutu prelepim golom Unaja Garsije, koji je efektno zahvatio loptu na proigravanje Mohike i postigao jedan od lepših golova ovog kola.

Domaći tim, koji je u meč ušao sa namerom da se eventualnom pobedom približi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << timovima koji se bore za Evropu, izjednačio je posle samo tri minuta.

Strelac je bio Kirian Rodriges koji je razgalio navijače takođe efektnim potezom.

Uspeo je da uhvati volej u kaznenom prostoru gostiju i vrlo precizno smesti loptu u donji desni ugao golmana Osasune.

Rodriges je, tako, postavio i konačan rezultat utakmice između dva tima koja su bezbrižna u sredini tabele, sa tendencijama da u nastavku sezone poprave svoj plasman.