Fudbal

Nedelja, 25.02.2024.

21:05

Dve majstorije u tri minuta – egal Las Palmasa i Osasune VIDEO

Fudbaleri Las Palmasa i Osasune odigrali su meč bez pobednika (1:1) u okviru 26. kola LaLige.

Izvor: B92

Autor:B92

Navijači na Kanarima videli su dva efektna gola na obe strane.

Oba su postignuta volej udarcima.

Gosti iz Pamplone poveli su u 49. minutu prelepim golom Unaja Garsije, koji je efektno zahvatio loptu na proigravanje Mohike i postigao jedan od lepših golova ovog kola.

Domaći tim, koji je u meč ušao sa namerom da se eventualnom pobedom približi timovima koji se bore za Evropu, izjednačio je posle samo tri minuta.

Strelac je bio Kirian Rodriges koji je razgalio navijače takođe efektnim potezom.

Uspeo je da uhvati volej u kaznenom prostoru gostiju i vrlo precizno smesti loptu u donji desni ugao golmana Osasune.

Rodriges je, tako, postavio i konačan rezultat utakmice između dva tima koja su bezbrižna u sredini tabele, sa tendencijama da u nastavku sezone poprave svoj plasman.