Dortmund bio pred debaklom, spasio ga Hrvat iz Amerike! Bajern za pola sata presudio Gladbahu (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 22.Okt.2016, 17:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ludilo od utakmice u Bundesligi!

Borusija Dortmund bila je na rubu poraza od preposlednjeplasiranog Ingolštata, ali je u samoj završnici meča osmog kola nekako iščupala 3:3 i bod.

Autsajder je imao vođstvo na poluvremenu od 2:0 golovima, najpre u 6. minutu Koena a onda u 24. Lečana. Oba pogotka namestio je Sutner.

U nastavku je Obamejang smanjio vođstvo, da bi samo minut kasnije ponovo Lečano pogodio.

Deset minuta kasnije Ramos opet smanjuje na >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << asistenciju Pulšića, Amerikanca hrvatskog porekla, koji je potom u nadoknadi postao heroj i postigao gol za 3:3.

Hofenhajm je u Leverkuzenu slavio sa 3:0 protiv Bajera. Foland je u sedmom minutu dobio direktan crveni karton protiv bivšeg kluba, pa je Hofenhajmu u nastavku bilo lakše. Demirbaj, Vagner i Zuber su tresli mrežu "farmaceuta".

Poslednji meč subotnjeg programa odigrali su bajern i Borusija Menhengladbah, a Bavarci su slavili rezultatom 2:0 (2:0).

Arturo Vidal je postigao prvi gol na Alijanc Areni u 16. minutu, da bi u 31. već bilo 2:0. Daglas Košta je postavio konačan rezultat.