Izvor: B92, 24.Feb.2010, 18:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đoković nezadovoljan igrom
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je nezadovoljan svojom igrom, uprkos pobedi protiv zemljaka Viktora Troickog u drugom kolu turnira u Dubaiju.
"Nisam zadovoljan današnjom partijom. Ipak, zabeležio sam pobedu i to je ono što je najvažnije. Troicki je bio bolji na početku meča i u prvoj polovini drugog seta. Ovo je jedan od retkih turnira gde osećate razliku između dnevnih >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i večernjih mečeva. Kada je sunce zašlo, došao sam do svoje igre", izjavio je Đoković posle meča koji je dobio sa 3:6, 6:4, 6:2.
Tokom prvog i dela drugog seta temperatura u Dubaiju iznosila je 34 stepena.
Đoković, koji je postavljen za drugog nosioca na turniru, u četvrtfinalu će igrati protiv pobednika meča između Hrvata Ivana Ljubičića i Francuza Žoa Vilfreda Conge.
Turnir u Dubaiju igra se za ukupni nagradni fond od 2.233.000 dolara.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković, Tenis






