Dijabi sreću traži u Vrećicama!

Izvor: Sportske.net, 23.Jul.2015, 20:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dijabi sreću traži u "Vrećicama"!

Nakon 9 godina u Arsenalu Francuz je našao novi klub.

Abu Dijabi potpisaće ugovor sa ekipom Vest Bromvič Albiona, pišu engleski mediji.

29-godišnji fudbaler uz Tomaša Rosickog imao je najduži staž u ekipi "Tobdžija". On je u Arsenalu proveo 9 godina, zabeležio je 124 nastupa, a čak 40 puta se povredio.

Igrač kome se svojevremeno predviđala blistava karijera i bio je 'viđen' kao naslednik Patrika Vijere, pokušaće da svoju karijeru povrati u timu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << iz Birmingema.

Ako neko može da francuskog fudbalera ojača i fizički i mentalno, to je trener Vest Bromviča Toni Pjulis, pišu engleski mediji.

Ostaje da Dijabi prođe medicinske preglede i potpiše ugovor.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.