Izvor: SrbijaNet.rs, 13.Jun.2010, 16:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Deo Engleza nije video gol Džerarda
Veliki broj Engleza nije video u direktnom prenosu pogodak koji je Stiven Džerard postigao protiv SAD, jer je u tom trenutku greškom puštena reklama. Nakon tog nezapamćenog skandala, televizija ITV se danas izvinila zbog toga što
Povezane vesti
BRITANSKI ITV SE IZVINIO ZBOG PROPUŠTENOG GOLA
Izvor: Kurir, 13.Jun.2010
LONDON- Britanska televizija ITV izvinila se gledaocima koji u jučerašnjem direktnom prenosu utakmice Engleske-SAD nisu mogli da vide gol Stivena Džerarda jer je u to vreme puštena reklama...Džerard je mrežu Amerikanaca zatresao u četvrtom minutu, a utakmica je završena rezultatom 1:1. Voditelj...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








