BRITANSKI ITV SE IZVINIO ZBOG PROPUŠTENOG GOLA

Izvor: Kurir, 13.Jun.2010, 18:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BRITANSKI ITV SE IZVINIO ZBOG PROPUŠTENOG GOLA

LONDON- Britanska televizija ITV izvinila se gledaocima koji u jučerašnjem direktnom prenosu utakmice Engleske-SAD nisu mogli da vide gol Stivena Džerarda jer je u to vreme puštena reklama.

Džerard je mrežu Amerikanaca zatresao u četvrtom minutu, a utakmica je završena rezultatom 1:1. Voditelj ITV-ja Ejdrijan Čajls se izvinio gledaocima u poluvremenu, a ova stanica je i prošle godine imala sličan "incident", kada je propustila da snimi pobedonosni gol Evertona u gradskom derbiju protiv Liverpula.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Bez golova u prvom poluvremenu meča Srbija-Gana

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Jun.2010

PRETORIJA -..Prvo poluvreme utakmice u Pretoriji između Srbije i Gane u prvom kolu D grupe završeno je bez golova. Selekcija Gane bila je nešto agresivnija u prvih 45 minuta, u kojima nije bilo pravih šansi za gol. Asamoa Gijan je u četvrtom minutu dobro izveo slobodan udarac, a lopta je završila...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.