Izvor: Kurir, 13.Jun.2010, 18:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BRITANSKI ITV SE IZVINIO ZBOG PROPUŠTENOG GOLA
LONDON- Britanska televizija ITV izvinila se gledaocima koji u jučerašnjem direktnom prenosu utakmice Engleske-SAD nisu mogli da vide gol Stivena Džerarda jer je u to vreme puštena reklama.
Džerard je mrežu Amerikanaca zatresao u četvrtom minutu, a utakmica je završena rezultatom 1:1. Voditelj ITV-ja Ejdrijan Čajls se izvinio gledaocima u poluvremenu, a ova stanica je i prošle godine imala sličan "incident", kada je propustila da snimi pobedonosni gol Evertona u gradskom derbiju protiv Liverpula.
Bez golova u prvom poluvremenu meča Srbija-Gana
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Jun.2010
PRETORIJA -..Prvo poluvreme utakmice u Pretoriji između Srbije i Gane u prvom kolu D grupe završeno je bez golova. Selekcija Gane bila je nešto agresivnija u prvih 45 minuta, u kojima nije bilo pravih šansi za gol. Asamoa Gijan je u četvrtom minutu dobro izveo slobodan udarac, a lopta je završila...




