Definitivno su najbolji u Evropi: Liverpul gubio do 87. minuta, a onda uzeo tri boda

Izvor: Večernje novosti, 02.Nov.2019, 20:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas posle preokreta na gostujućem terenu Aston Vilu sa 2:1, u utakmici 11. kola Premijer lige Fudbaleri Liverpula pobedili su danas posle preokreta na gostujućem terenu Aston Vilu sa 2:1, u utakmici 11. kola Premijer lige i ostali jedina neporažena ekipa u šampionatu.Aston Vila je povela u 21. minutu golom Trezegea, a izjednačio je Endru Robertson u 87. Pobedu Liverpulu doneo je Sadio Mane u četvrtom minutu nadoknade vremena."Crveni" su >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << ostvarili 10. pobedu u prvenstvu, ostali su jedina neporažena ekipa i zauzimaju prvo mesto na tabeli sa 31 bodom. Aston Vila je pretrpela šesti poraz i 16. je na tabeli sa 11 bodova.Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Sautempton sa 2:1. Gostujući tim poveo je u 13. minutu golom Džejmsa Vorda Prausa, a izjednačio je Serhio Aguero u 70. minutu. Pobedu aktuelnom šampionu doneo je Kajl Voker golom u 86. minutu.Siti je drugi na tabeli sa šest bodova zaostatka za Liverpulom, a Sautempton je posle sedmog poraza u zoni ispadanja, na 18. mestu sa osam bodova.Njukasl je na gostovanju pobedio Vest Hem sa 3:2. Crno-beli su poveli u 16. minutu golom Kirana Klarka, a prednost je udvostručio Federiko Fernandes u 22. minutu. Treći gol postigao je Džondžo Šelvi u 51.Golove za londonski klub postigli su Fabijan Balbuena u 73. i Robert Snodgras u 90. minutu.Posle treće pobede u prvenstvu Njukasl zauzima 15. mesto na tabeli sa 12 bodova, dok Vest Hem sa bodom više zauzima 12. mesto.U ostalim utakmicama Arsenal i Vulverhempton odigrali su nerešeno 1:1, Brajton je na svom terenu pobedio Norič sa 2:0, a Šefild junajted je kao domaćin pobedio Barnli sa 3:0.Bornmut je ranije danas pobedio na svom terenu Mančester junajted sa 1:0.