Izvor: Sportske.net, 25.Okt.2020, 18:07

Dan u znaku braće Insinje - Preokret Napolija, Parma se provukla

Bilo je gusto, ali opet uz veliki broj golova na Čizmi.
Napoli je kao gost pobedio Benevento rezultatom 2:1 (0:1), dok je Parma na svom stadionu remizirala sa Specijom - 2:2.
Meč u Beneventu obeležila su braća Insinje - Roberto sa jedne i Lorenco sa druge strane.
Roberto Insinje je u 30. minutu iskoristio asistenciju Lapadule i doneo prednost ekipi Filipa Inzagija.
Napoli je u drugom poluvremenu bio daleko bolji tim, konstatno je napadao i bilo je pitanje trenutka kada će izjednačiti.
Lorencu Insinjeu je odmah na startu drugog poluvremena poništen pogodak zbog ofsajda, ali je na isteku sata igre sve bilo regularno. Insinje postiže efektan pogodak za 1:1.