Izvor: MozzartSport.com, 11.Avg.2020, 23:06

Da se zna ko je kraljica B produkcije: Tango Argentino i Okamposov trzaj za kolaps Vulvsa (VIDEO)

Sevilja je u polufinalu Lige Evrope, Vulverhempton promašio jedanaesterac u prvom poluvremenu i sebi potpisao smrtnu presudu

Gotovo pet decenija čekalo se da Vulverhempton zaigra u četvrtfinalu jednog evropskog klupskog takmičenja, ali san ekipe Nuna Espiritu Santa o plasmanu među četiri najbolja tima Lige Evrope trajao je prekratko... Ipak treba da se zna ko je odavno kraljica B produkcije! Sevilja je posle vrlo neizvesne utakmice u Duizburgu ipak obezbedila plasman u >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << polufinale gde će ukrstiti koplja sa Mančester junajtedom!

Sevilja je odigrala Tango Argentino i preko Lukasa Okamposa obezbedila mesto u narednoj fazi takmičenja. Samo jedan trzaj glavom argentinskog ofanzivca bio je dovoljan da se konačno probije barijera ispred gola Ruija Patrisija. Velike zasluge za pogodak idu na račun Evera Banege čiji je centaršut s desnog boka pronašao Okamposa baš tamo gde je trebalo, tako da Patrisio nije mogao da učini gotovo ništa kako bi sprečio neizbežno - gol za konačnih 1:0 (0:0) u 88. minutu utakmice!